Aktuality

KOMPaaS (MCNtelecom Kft). sa stala členom Obchodnej komory- AHK

Telekomunikačný operátor, softvérový vývojár KOMPaaS (MCNtelecom Kft) vstúpil do Obchodnej komory (AHK), ktorá združuje viac ako tisíc veľkých ruských a nemeckých spoločností pôsobiacich na medzinárodnom trhu a podporuje rozvoj bilaterálnych ekonomických vzťahov medzi Ruskom a Nemeckom.

Zástupcovia AHK poskytujú podporu spoločnostiam, ktoré vstupujú na nemecký alebo ruský trh a zastupujú ekonomické záujmy medzinárodného obchodu, a to aj na najvyššej administratívnej a politickej úrovni. Rozvíjajú ekonomické iniciatívy pre vládu, vystupujú na globálnych ekonomických fórach venovaných medzinárodným vzťahom, poskytujú rady a praktickú pomoc pri rozvoji medzinárodného podnikania a posilňujú obchodné vzťahy medzi spoločnosťami.

"My, ako telekomunikačný operátor ponúkajúci telefónne služby v Rakúsku, Maďarsku, na Slovensku, v Nemecku a Rusku, chápeme dôležitosť iniciatív na podporu medzinárodného podnikania viac ako ktokoľvek iný. Skupina KOMPaaS už viac ako päť rokov realizuje rozsiahle medzinárodné projekty a má v Nemecku vlastnú infraštruktúru na poskytovanie komunikačných služieb s miestnymi geografickými a negeografickými telefónnymi číslami. Veríme, že členstvo v AHK nám pomôže rozšíriť okruh potenciálnych partnerov a klientov v Nemecku a dúfame, že budeme užitoční aj pre nemecké firmy, ktoré podnikajú alebo plánujú vstúpiť na ruský trh," hovorí zástupca generálneho riaditeľa pre rozvoj podnikania spoločnosti KOMPaaS Lyubov Martynova.

KOMPaaS ponúka pevné telefónne čísla vo viac ako 30 krajinách "v jednom mieste" pre MSP registrované v Rakúsku, Nemecku, Maďarsku a na Slovensku. Vlastná číselná množina operátora je cca 400 000 čísel rôzneho typu. Klienti môžu prepájať telefónne služby v reálnom čase pomocou telekomunikačnej platformy (CPaaS), ktorá zahŕňa aj cloudové služby: Virtuálna ústredňa, Automatické hovory, Chatbot, API, Sledovanie hovorov- CallTracking, Flash Call, SMS správy atď.


Všetky novinky