Aktuality

KOMPaaS.tech spojil rôzne komunikačné kanály so zákazníkmi do jedného Online platform: Multichat

Telekomunikačný operátor, vývojár softvéru KOMPaaS.tech predstavuje novú službu pre firemných zákazníkov, platformu omnichannel Multichat, ktorá umožňuje efektívnu komunikáciu so zákazníkmi prostredníctvom webovej stránky, sociálnej siete, messengerov a chatbotov.

Firemní zákazníci KOMPaaS.tech môžu využiť novú službu po predplatení bezplatnej Promo tarify, ktorá trvá dva týždne, ale počet zapojených účastníkov a poskytovateľov služieb nie je obmedzený. Ďalšia tarifa Basic ponúka možnosť úspory až 30% pri ročnom predplatnom.

Použitie multifunkčnej platformy pomáha operátorom zákazníckych služieb úspešne zvládnuť veľký objem dopytov bez straty, monitorovať konverzácie so zákazníkmi a presmerovať ich na vhodných špecialistov, ako aj nastaviť automatické odpovede.

Multichat poskytuje možnosť spracovať rôzne typy hovorov a nastaviť jedinečné kanály interakcie s rôznymi scenármi. Napríklad požiadavky na službu podpory môžu byť odoslané na jeden z kanálov, požiadavky na obchodné oddelenie môžu byť odoslané na druhý kanál. Návrhy od potenciálnych partnerov sa zhromažďujú zvlášť. Zároveň sú všetky požiadavky klasifikované, sú im priradené rôzne stavy obchodných procesov.

Nová online platforma dokáže spracovávať aj správy zo sociálnych sietí a messengerov. Systém identifikuje zdroj požiadavky a automaticky odošle informácie do služby Google Analytics. Okrem toho je možné ukladať používateľské údaje do adresára, aby ste si mohli uchovávať presnejšie informácie o svojich zákazníkoch.

Multichat možno jednoducho integrovať s Virtuálnou ústredňou, ktorá poskytuje používateľovi automatický prístup k viac ako 200 funkciám telekomunikačnej platformy vrátane služieb, ako je nahrávanie hovorov, štatistika konverzácií a manažérskych hovorov, analýza hovorov, integrácia so systémami CRM a spätné volanie.

Multichat je dodávaný s rýchlym nastavením produktu a s bezplatnou technickou podporou.

multichat
Všetky novinky

question?

info sign

Nemôžete nájsť svoju krajinu?
Navštívte kompaas.eu pre EU (€) alebo kompaas.tech pre akúkoľvek inú krajinu ($)