Spolupráca

Spolupráca

Partnerský program spoločnosti KOMPaaS je zameraný na distribúciu telefónnych a mobilných komunikačných služieb, ako aj softvérových produktov: Virtuálna ústredňa, API, Volanie&Chat, s pomocou agentov, ktorí môžu klientovi ponúknuť riešenia bez komplikovanej implementácie a dodatočných nákladov.

Objednať

Jednoduchý a ziskový predaj

Výrobky KOMPaaSu sa ľahko predávajú a implementujú. Náš partnerský program KOMPaaS poskytuje všetko, čo potrebujete na dosiahnutie zisku - hneď po pripojení. Váš príjem rastie ponúkaním produktov za konkurencie schopnú cenu, ale bez akýchkoľvek osobitných investícií alebo záväzku o objeme predaja.
Odporúčajte ďalšie IP-zariadenia a služby!
Neustály príjem vďaka predplatnému poplatku a prevádzky
Komplexné služby pre zákazníkov

Osobné konzultácie týkajúce sa predaja a technickej podpory

Konzultanti predaja a technickej podpory spoločnosti KOMPaaS sú k dispozícii kedykoľvek a snažia sa zaistiť, aby vaše partnerstvo so spoločnosťou KOMPaaS poskytovalo spoľahlivý príjem. Od konzultácií pred predajom až po podporu nainštalovaných systémov sú odborníci spoločnosti KOMPaaS vždy k dispozícii, aby vám poskytli najlepšie podmienky a cenné technické poradenstvo.
Marketingové a predajné poradenstvo od odborníkov
Osobný manažér od KOMPaaS, pre vašu spoločnosť
Osobný MyKOMPaaS účet partnera

Partnerská provízia

Staňte sa partnerom KOMPaaS! Dúfame o vzájomne výhodnú spoluprácu!
Automatický výpočet partnerskej provízie počas hodnoteného obdobia
Záznamy o vyplatených províziách
Partnerská provízia sa vypláca vždy v nasledujúcom mesiaci daného obdobia
KOMPaaS logo

KOMPaaS je telekomunikačná platforma, ktorá umožňuje B2B zákazníkom prepojiť telefónne softvérové produkty a služby v reálnom čase: Virtuálna ústredňa s viac ako 200 užitočnými funkciami, geografické a negeografické čísla, Chatbot, Automatické volanie, Dvojfaktorové overenie (2FA) a ďalšie potrebné služby na automatizáciu procesov interakcie so zákazníkmi.

Viac informácie o projektoch

question?

info sign

Nemôžete nájsť svoju krajinu?
Navštívte kompaas.eu pre EU (€) alebo kompaas.tech pre akúkoľvek inú krajinu ($)