Riešenia

Čisté telefónne čísla pre presné sledovanie predaja

Analýza bez náhodných a ne cieľových hovorov

Objednať

Dynamické sledovanie hovorov vám pomôže sledovať, koľko zákazníkov prišlo na webovú stránku na základe reklám a odkiaľ presne prišli

Automatická oprava telefónnych čísel. Každý potenciálny klient, ktorý sa dostane na stránku z kontextovej reklamy, vidí svoje telefónne číslo spoločnosti a systém identifikuje používateľov podľa týchto čísel a zbiera štatistiky.

Telefónne čísla, ktoré vidia vaši používatelia, mohli byť v minulosti použité v reklamných kampaniach a môžu na nich prichádzať nevhodné hovory

Ak vám často volajú zákazníci, ktorí videli vaše telefónne číslo v reklamách iných spoločností, môže to skresľovať vaše štatistiky a brániť prácu manažérov v predaji. V závislosti od toho, ako dlho sa číslo nepoužíva, môže dochádzať k viac či menej nevhodným hovorom. Ale vždy môžu existovať a ich počet sa nedá vopred predpovedať.

Ćisté telefónne čísla na sledovanie zdrojov predaja

Sme medzinárodný telekomunikačný operátor a vieme ponúknuť čisté telefónne čísla, ktoré za posledné 3 mesiace neprijali žiadne prichádzajúce hovory.
Náš výber zahŕňa 50 000 telefónnych čísel zo všetkých veľkých miest na Slovensku a piatich ďalších krajín, v ktorých pôsobíme ako poskytovateľ telekomunikačných služieb.

icon image

Miestne telefónne čísla vo všetkých regiónoch

Dôveru zákazníkov zvyšuje, ak na displeji vidia telefónne číslo s predvoľbou mesta, kde bývajú.

icon image

Ľahko kontaktovať spoločnosť

Prichádzajúce hovory zákazníkov vidia všetci operátori call centra súčasne alebo ich systém zaradí do poradia - je to vaše rozhodnutie.

icon image

Spoľahlivá komunikácia so zákazníkmi

Komunikácia bude kvalitná, pretože služby poskytujeme vo vlastných komunikačných centrách a nie cez sprostredkovateľov.

icon image

Integrácia s analytickými a s CRM systémami

Integráciu s analytickými a obľúbenými CRM systémami nastavíme za 10 minút.

Priame čisté virtuálne telefónne číslo si môžete pripojiť zadarmo

Pri výbere telefónneho čísla si môžete vyberať nielen čísla podľa kategórie: od štandardných po exkluzívne, ale aj takzvané filtrované (čisté) čísla - tie, na ktoré za posledné 3 mesiace neboli prijaté žiadne prichádzajúce hovory. Na našej stránke si môžete objednať čísla v závislosti od počtu prijatých hovorov za posledných 90 dní - "menej ako 10", "Menej ako 100", "Viac ako 100".

Počet hovorov:
icon image
3 — 10
icon image
10 — 100

Sledujte analytické údaje bez toho, aby vás rozptyľovali nevhodné hovory

screenshot

S totožnosťou kľúčových slov

Môžete vidieť, ktoré reklamy a kľúčové slová generujú viac hovorov a ktoré menej. Reklamnú kampaň si teda môžete prispôsobiť tak, aby prinášala maximálny zisk.

screenshot

Všetky údaje o hovoroch máte pred očami

Môžete sledovať, ako manažéri komunikujú so zákazníkmi: či strácajú hovory, ako dlho a o čom sa s nimi rozprávajú. Použitím čistých čísel prakticky nedôjde k náhodným volaniam - zostanú len dopyty od potenciálnych zákazníkov.

screenshot

Kompletné informácie o celom predajnom lieviku

Na prvý pohľad budete mať všetky informácie o priebehu kampaní a návratnosti investícií do reklamy: od prvej reklamy až po uzatváraní zmluvy.

Pripojte Čisté telefónne číslo k službe Sledovanie hovorov

Ak máte nejaké otázky, zavolajte na číslo a získajte bezplatnú konzultáciu:

+421 2 222 02 999

Odpovede na vaše otázky

question?

info sign

Nemôžete nájsť svoju krajinu?
Navštívte kompaas.eu pre EU (€) alebo kompaas.tech pre akúkoľvek inú krajinu ($)