O spoločnosti

Prečo KOMPaaS?

Ponúkame cloudové riešenia bezpečným, pohodlným a nákladovo efektívnym spôsobom.

Náš zákaznícky servis ponúka rovnaké príležitosti bez ohľadu na veľkosť firmy: pre každého zákazníka je k dispozícii osobný manažér, viacjazyčná fakturácia a technická podpora v piatich jazykoch. A to všetko bez záväzkov a s dlhodobnou zmluvou.

Európska infraštruktúra

Skupina KOMPaaS je operátorom komunikácie a vývojárom softvérových produktov, ktorý realizuje rozsiahle projekty od roku 2015. Spoločnosť v súčasnosti rozvíja svoje podnikanie v Európe. Ako operátor je spoločnosť zastúpená v štyroch európskych krajinách vrátane Maďarska, Nemecka, Slovenska a Rakúska atď. Má vlastnú infraštruktúru, napríklad komunikačné uzly, a všetky potrebné licencie vo všetkých krajinách prevádzky. Individuálny prístup k zákazníkovi.

Vlastný R&D (výskum a vývoj) tím

Naši vývojári rýchlo reagujú na obchodné požiadavky a implementujú nové funkcie IT produktov pomocou širokého súboru IT technológií.

Individuálny prístup k zákazníkovi

  • - viac ako 30% služieb ponúkame zadarmo
  • - virtuálna ústredňa s troma klapkami - bez mesačného poplatku
  • - pripojenie pevných a negeografických telefónnych čísiel zadarmo
  • - osobný manažér počas pracovnej doby pre každého klienta bez ohľadu na objem nákupu služieb
  • - možnosť okamžitého pripojenia v jednom SIP Trunk s neobmedzeným počtom geografických a negeografické čísla vo viac ako 5 krajinách EÚ. Aktivácia služby je bezplatná
  • - technická podpora telefonicky v pracovné dni od 9:00 do 17:00

Prídeme k Vám a nastavíme, vyriešime všetko!

Naši predplatitelia sa môžu kedykoľvek spoľahnúť na individuálny prístup osobného manažéra a na technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nami ponúkané riešenia pomáhajú znižovať náklady na komunikáciu bez straty kvality a funkčnosti.
MedzinárodnýInovatívnySpoľahlivýEfektívnySkúsený

Odpovede na vaše otázky