Aktuality

Spoločnosť KOMPaaS pridal k telekomunikačnej platforme autentifikačnú službu

Telekomunikačný operátor, vývojár softvérových riešení KOMPaaS ponúka podnikovým zákazníkom niekoľko spôsobov pre overenia užívateľských údajov: Flash Call, Password Call, Password SMS.

Autentifikačné riešenie je určené pre finančné organizácie, pre poskytovateľov internetových služieb, pre internetové obchody, HoReCa podniky a akékoľvek iné spoločnosti, ktoré vyžadujú overenie používateľa. Napríklad dodávateľ produktu alebo služby sa musí uistiť, že pred ním nie je robot, alebo potrebujete získať existujúce kontaktné číslo pre nového spotrebiteľa. V oboch prípadoch pomôže ktorákoľvek z troch metód autentifikácie, ktorá urýchľuje autorizáciu používateľov, pomáha udržiavať dáta v bezpečí, chráni ich pred kybernetickými hrozbami spojenými s prelomením hesla.

V prípade použitia metódy Flash Call, používateľ zadá svoje telefónne číslo zaregistrované v systéme a systém uskutoční na číslo prichádzajúci hovor. Posledné 4 číslice telefónneho čísla bude heslo. Flash Call je možné implementovať s ľubovoľným telefónnym číslom, vrátane aj so zahraničným virtuálnym číslom.

Cena služby je od 0,01 €/transakcie.

V treťom prípade prostredníctvom SMS správy je doručený 4-6-miestny overovací kód, ktorý klient zadá do príslušného poľa na stránke registrácie.

Pre používania riešenia stačí pripojiť službu API od KOMPaaS.

Viac informácii o metódach API nájdete v "Dazabáze znalostí".


Všetky novinky

question?

info sign

Nemôžete nájsť svoju krajinu?
Navštívte kompaas.eu pre EU (€) alebo kompaas.tech pre akúkoľvek inú krajinu ($)